Movies
Ratings
1190
The PostRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5