Movies
Ratings
123
RoboCopRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
RentRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0