Movies
Ratings
470
Lone SurvivorRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0