Movies
Ratings
781
OasisRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The Idea of YouRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.0
First DaughterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0