Movies
Ratings
20
OldboyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 2.5