Movies
Ratings
1408
Anger ManagementRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- PreyRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Two BrothersRated ★ 2.5- Kick-HeartRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0