Titles you rated
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- 히나마츠리Rated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.5- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
To Your Eternity Season 2Rated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0
To Your EternityRated ★ 4.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.0
Akebi's Sailor UniformRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 2.5
DororoRated ★ 3.5
Talentless NanaRated ★ 3.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5- Aharen Is Indecipherable Season 2Rated ★ 3.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 3.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5- Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 5.0