Titles you rated
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Wild TalesRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0