Movies
Ratings
47
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
300Rated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 2.0
Take OffRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0