Series
Ratings
157- Melo MovieRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- Divorced Singles Season 5Rated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 4.5
- SNL Korea Reboot Season 2Rated ★ 4.0
- SNL Korea Reboot Season 5Rated ★ 3.5
Earth Marble World TourRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5