Series
Ratings
137
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 2.0
Dagashi KashiRated ★ 2.5
My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 1.5
Angel Beats!Rated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0- The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part2Rated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part1Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 2.5
NisemonogatariRated ★ 2.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 2.0
Fire ForceRated ★ 2.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 2.5