Series
Ratings
272- Friendly RivalryRated ★ 3.5
- AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
Tatami Time Machine BluesRated ★ 4.0- IdolRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Koisenu FutariRated ★ 2.5
The Crayon Kingdom of DreamsRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 2.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 2.5
My Dear ExesRated ★ 3.0
When They Cry: KaiRated ★ 3.0
Higurashi When They CryRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 2.5
UtopiaRated ★ 3.0
Crisis in Six ScenesRated ★ 2.5
PenanceRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0