Titles you rated
Fujigokokitan UmekihahamuraRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 4.5
House of SayuriRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 4.5
StareRated ★ 3.5
The WardRated ★ 2.0
Howling VillageRated ★ 3.0
Little NightmaresRated ★ 3.0
Kidan Piece of DarknessRated ★ 3.5
Willy's WonderlandRated ★ 3.5
Stigmatized PropertiesRated ★ 2.0
PandorumRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
Shin Kamen RiderRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0