Movies
Ratings
28
MiseryRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Chikashitsu No Bijo Ga Kataru Kyofu No ToshidensetsuRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.5- ぞくり。 怪談夜話 呪われた八編Rated ★ 3.0
- Exorcist: Prayers in the DarkRated ★ 3.0