Titles you rated
- The ConferenceRated ★ 0.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
CracksRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
Return to DustRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 2.5
The SinRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 4.0
Stolen Identity 2Rated ★ 0.5- Shellmont County MassacreRated ★ 0.5
The Case of Hana & AliceRated ★ 3.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 0.5- 고스톱 살인Rated ★ 0.5
Killer ToonRated ★ 0.5- True FictionRated ★ 0.5