Series
Ratings
136- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 2.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Scandal EveRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- So, You Make ItRated ★ 3.0
- The Royal FamilyRated ★ 2.0
- News AnchorRated ★ 2.5
- Anata wo Ubatta Sono Hi karaRated ★ 3.5
- Light of My LionRated ★ 3.5
- Beyond GoodbyeRated ★ 3.5
- House of NinjasRated ★ 3.5
- Queen of VillainsRated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 3.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.5
VivantRated ★ 3.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 2.5- Burn the House DownRated ★ 4.0
- The DaysRated ★ 3.5
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.0