Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0- Rules of the GameRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.0
Dance With The WindRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
HoneyRated ★ 4.0