Series
Ratings
250- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Full Swing Season 1Rated ★ 4.5
- Break Point Season 1 Part 1Rated ★ 4.5

Recipe for FarewellRated ★ 5.0- Final Space Season 1Rated ★ 4.5
- Ms. MarvelRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5- Inventing AnnaRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5