Series
Ratings
149- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5