Titles you rated
Clouds Over the HillRated ★ 3.5- Fune wo Amu: Watashi Jisho TsukurimasuRated ★ 4.0
Clouds Over the HillRated ★ 3.5
Clouds Over the HillRated ★ 3.5
Taira no KiyomoriRated ★ 4.5
Dear RadianceRated ★ 4.5
CarnationRated ★ 4.0
Short CutRated ★ 2.0
ElpisRated ★ 3.5
RanmanRated ★ 3.0
Grace's HistoryRated ★ 3.0
아츠히메Rated ★ 4.0
Sanada MaruRated ★ 4.0
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.0
Cold Case ~Shinjitsu no Tobira~Rated ★ 1.5- Hinata no Sawa-chan, Naminoru!Rated ★ 2.5
Apple of SodomRated ★ 1.5
No Matter How Much the Night is DarkRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0