Movies
Ratings
354
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The DuchessRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0- ForgottenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
ExitRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0