Series
Ratings
65- Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
- The Art of SarahRated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0- Low LifeRated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0