Movies
Ratings
3134
AnacondaRated ★ 3.5- Scream 7Rated ★ 2.5
Crime 101Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Mike & Nick & Nick & AliceRated ★ 3.0
- Cold StorageRated ★ 3.0
- GOATRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5- Taylor Tomlinson: Prodigal DaughterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5- Bone LakeRated ★ 3.5
Creation of the Gods II: Demon ForceRated ★ 3.0- The RIPRated ★ 3.0
Until DawnRated ★ 3.0- BossRated ★ 2.0
- The Wrecking CrewRated ★ 2.5
- HumintRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0