Series
Ratings
12
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
An Extremely Goofy MovieRated ★ 4.0- Zootopia+Rated ★ 4.5
- Dug DaysRated ★ 4.5
TrickRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SarazanmaiRated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 5.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 3.0