Movies
Ratings
1033- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
- Back in ActionRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0- Champagne ProblemsRated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- French LoverRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Victoria & AbdulRated ★ 2.0- The MatchRated ★ 3.0
- Concerning My DaughterRated ★ 4.5

MementoRated ★ 4.0- The Six Triple EightRated ★ 2.5
- HarbinRated ★ 3.0