Titles you rated
Tengoku DaimakyoRated ★ 1.5- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 1.5
- Sakamoto DaysRated ★ 1.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.0
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 1.5
- Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 1.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
Girls' Last TourRated ★ 1.5- Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
- Better Late Than SingleRated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 2.0
Great PretenderRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0- Billy Joel: And So It GoesRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5