Series
Ratings
170
Odd TaxiRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Season 2Rated ★ 5.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 5.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 5.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 2.5
ShirobakoRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Shounen Hollywood: Holly Stage for 50Rated ★ 5.0
Shounen Hollywood: Holly Stage for 49Rated ★ 5.0
Survival Game ClubRated ★ 4.0
나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 2.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Persona 4 the animationRated ★ 2.0
AnotherRated ★ 4.0
DOG DAYSRated ★ 2.0