Movies
Ratings
293
ElysiumRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Proof of InnocenceRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0- Slow VideoRated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0