Movies
Ratings
1704
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5- Dead of WinterRated ★ 2.0
- The UglyRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 3.0
Eden LakeRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 1.5
The Lost BusRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 1.0
Berlin SyndromeRated ★ 1.0
WeaponsRated ★ 3.0
The WatchersRated ★ 1.5
Case 39Rated ★ 4.5- Nobody 2Rated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
The BoogeymanRated ★ 1.5- CompanionRated ★ 3.5
- Ice Road: VengeanceRated ★ 1.5
Cold HellRated ★ 2.5