Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 3.0
Ooku: The Inner ChamberRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal High SP 2Rated ★ 2.5
The Secret GardenRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 3.0
판도라 ~ 영원한 생명 ~Rated ★ 2.5
Dr. RintarōRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
The Glorious Team BatistaRated ★ 3.5
Beauty or BeastRated ★ 3.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
Galileo XXRated ★ 3.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0