Movies
Ratings
177
Les MisérablesRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 0.5
High School MusicalRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 1.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
The DreamersRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 0.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
OseamRated ★ 1.0
DetachmentRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 0.5
American PsychoRated ★ 2.5