Movies
Ratings
528
The EscapistRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The Last AirbenderRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0