Series
Ratings
179- RebootRated ★ 4.5
- There's No Mistake, He's My HusbandRated ★ 4.0
- Ningen HyohonRated ★ 4.0
- Good and BadRated ★ 3.5
- The Royal FamilyRated ★ 4.0
- So, You Make ItRated ★ 4.5
- ESCAPE Sore wa Yukai no Hazu dattaRated ★ 4.0
- Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
- Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.0
- The Kidnapping DayRated ★ 4.0
- Anata wo Ubatta Sono Hi karaRated ★ 4.0
- Ottoyo, ShindekurenaikaRated ★ 3.5
- Koi wa YamiRated ★ 3.5
- Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 3.5
- The Reluctant PreacherRated ★ 3.0
- News AnchorRated ★ 3.0
- 119 Emergency CallRated ★ 3.0
Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.5- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
- Mr. and Mrs. Igarashi Are Strangers in DisguiseRated ★ 3.0