Movies
Ratings
173
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 1.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0