Series
Ratings
53
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- The Bear Season 3Rated ★ 3.5
- The Bear Season 2Rated ★ 3.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 3.5- PlutoRated ★ 4.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Girl!?Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.0- The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- 더 인플루언서Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
The Worst WitchRated ★ 4.5