Series
Ratings
89
86Rated ★ 4.0- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0