Titles you rated

Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5- Korean Wrestling ‘Ssireum’Rated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5

HealerRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0