Movies
Ratings
219
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 1.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5