Series
Ratings
53
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Bokurano: OursRated ★ 3.0
Silver SpoonRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Sweetness & LightningRated ★ 3.0
The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel BehaviorRated ★ 3.0
カッコカワイイ宣言!Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 3.5
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
TOM AND JERRYRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
曲げられない女Rated ★ 4.0
명랑 개구리 뽕키치Rated ★ 2.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0