Series
Ratings
10- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0