Movies
Ratings
87
Mr. GoRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0- BeatRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0