Movies
Ratings
1234
Chariots Of FireRated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Spring GardenRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5- Wall to WallRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5