Series
Ratings
47
Years and YearsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0- Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0