Titles you rated
Strangers From HellRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5- The Silent SeaRated ★ 2.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5- Modern FamilyRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 4.0