Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0