Series
Ratings
16
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Devils LineRated ★ 2.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0