Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 1.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0