Movies
Ratings
117
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 5.0
- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 5.0- The Starry nightRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
RadiusRated ★ 3.5
Nine LivesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0