Movies
Ratings
298
ZootopiaRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Prince & MeRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5