Movies
Ratings
178
Act of ValorRated ★ 4.0
G-ForceRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0- Born To SingRated ★ 2.0
HeartbeatRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 1.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
Taxi 4Rated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0